dentalni hygiena brno marek gunkaZubní hygiena / Dentální hygiena

Za poslední desetiletí se zubní neboli dentální hygiena stala běžnou součástí moderní péče o zdraví člověka, jako například cvičení nebo návštěva kadeřnictví. Mnoho lidí si uvědomilo, že je třeba ke standardnímu čištění zubů minimálně dvakrát denně přidat také profesionální čištění v zubní ordinaci.

V naší zubní ordinaci využíváme technologii Air-Flow, což je nová a velmi šetrná metoda k získání přirozené bělosti zubů.

Pomocí moderního přístroje odstraňujeme ze zubů zubní plak, skvrny od čaje, cigaret, kávy a vína. Hlavní výhodou metody Air-Flow je odstranění pigmentace i z mezizubních prostor, ke kterým se při běžném čištění jednoduše nedostanete.

 

Dentální hygiena jako preventivní zubní péče

Udělejte maximum pro zdraví svých zubů a dopřejte jim pravidelné ošetření u dentální hygienistky. Prostřednictvím této preventivní stomatologické péče můžete předejít zubním kazům, krvácení dásní, nepříjemnému zápachu z úst či dalším onemocněním v dutině ústní.

Při návštěvě specialistky se Vám dostane nejen odborné péče, ale také velmi užitečných rad, jak se správně starat o svůj chrup. Dentální hygiena má za cíl informovat pacienta o výběru vhodných pomůcek a způsobu jejich správného použití k co nejefektivnějšímu čištění zubů.

Dopřejte svému chrupu a dutině ústní správnou a pravidelnou péči. Zubní hygiena by se měla provádět minimálně 2x ročně. V případě potřeby častějšího ošetření bude pro pacienta vypracován individuální plán.

 

Chcete se objednat na zubní hygienu v naší ordinaci v Brně?

Zavolejte nám na telefonní číslo 549 258 215 nebo nás neváhejte kontaktovat emailem.

 

4 z 5 - 5 hlasů
Thank you for rating this article.