Kvalitní zubní protézy a náhrady

Zubní náhrady či zubní protézy představují skvělé řešení při ztrátě jednoho či několika zubů. Chybějící část chrupu může pro někoho znamenat estetickou vadu na kráse, za kterou se stydí. V takovém případě může být tento nedostatek odstraněn s pomocí náhradních zubů. V dnešní době jsou dostupné již tak kvalitní a perfektně propracované zubní náhrady a protézy, že je často od skutečných zubů nerozeznáte.

Příčin ztráty zubů existuje celá řada. Ať už došlo k bolestivému úrazu či ztrátě zubů v důsledku onemocnění, o zub jste přišli kvůli nevhodnému životnímu stylu či zanedbané ústní hygieně nebo je na vině genetická predispozice, v naší zubní ordinaci Vám pomůžeme chybějící zuby doplnit. Váš úsměv tak bude opět perfektní.

 

Jaké zubní náhrady či protézy Vám vytvoříme?

Důležitým faktorem pro určení typu zubní náhrady, kterou aplikujeme našim pacientům, je, zda v dásni zůstal zdravý kořen zubu. Pokud ano, můžeme na něj umístit korunku, popřípadě můstek. Není-li však kořen zdravý nebo úplně chybí, náhrada se musí provést pomocí zubního implantátu.

V případě většího množství chybějících zubů doporučujeme protetické ošetření chrupu. Při něm dochází k náhradě buď fixní nebo snímatelnou protetikou.

 

V zubní ordinaci MUDr. Marka Guňky aplikujeme zubní protézy a náhrady z vysoce kvalitních materiálů, které skvěle slouží po dlouhé roky. Zubní laboranti, s nimiž spolupracujeme, jsou schopni vyrobit dokonalou náhradu, se kterou budete jistě velmi spokojeni.

Chcete se objednat do naší zubní ordinace v Brně?

Zavolejte nám na telefonní číslo 549 258 215 nebo nás neváhejte kontaktovat emailem.

 

3 z 5 - 42 hlasů
Thank you for rating this article.